Батькам на замітку


Є багато веселих і корисних занять, яким дитина може присвятити свій позаурочний час. Якщо ж ви думаєте про те, щоб віддати дитину в музичну школу - вам варто знати про переваги занять музикою. Можливо, ваша дитина й не стане другим Моцартом, але їй буде краще даватися математика в школі, вона набуде багато корисних навичок (таких як посидючість і наполегливість) і навчиться більш тонко відчувати світ. Дізнатися більше тут....


Значення занять музикою для розвитку дітей



Дотримуюсь думки, що музика має значний вплив на гармонійний розвиток дитини. Раджу ознайомитися зі статтею "Вплив музики на людину"



Термін «музикотерапія» має греко-латинське походження і в перекладі означає «лікування музикою». Цілюща сила музики потрібна для нормалізації артеріального тиску, допомагає активувати діяльність мозку і зміцнює імунну систему. Ритмічна й енергійна музика в стилі маршу тонізує багато м'язів, що вкрай корисно для фізичного розвитку дітей. Тому багато хто робить зарядку під бравурну музику. Для деяких дітей музика є засобом фокусування. Вона робить дітей цілеспрямованими, допомагає зосередити мислення на певній темі, одночасно знімає стрес і втому. Якщо ваша дитина засинає і прокидається з музикою, він буде набагато більш щасливим і здоровим... Детальніше ознайомитися про "Музикотерапію"



Музика – це відтворення людських почуттів у їх становленні та розвитку, найтонших відтінків радості й суму, в їх зіткненнях та перетвореннях. Вона здатна на такі глибокі узагальнення емоційного життя людини, яких немає в жодному іншому виді мистецтва, й містить у собі багатющий розвивальний потенціал. Дізнайтесь про значення родини в музичному вихованні дитини.



Про те, що дитині не завадить музична освіта, батьки зазвичай згадують, коли дитина вже йде до школи. Дитині подобається навчання в школі, те що тепер вона самостійно може читати вірші і казки, вміє сама рахувати. Все це сприяє розвитку дитини. А що ж відбувається під час навчання музиці?




Незважаючи на те, що дитина фальшивить, репетуючи пісні Чебурашки, і слуху в неї немає; незважаючи на те, що піаніно нікуди поставити, а бабуся не може водити дитину "на музику"; незважаючи на те, що дитині взагалі ніколи - англійська, іспанська, секція з плавання, балет і т.д. ... Є вагомі причини все це подолати і все-таки вивчати музику, їх повинні знати всі сучасні батьки. Ознайомтесь із статтею: "10 причин віддати дитину до музичної школи"





Колискові пісні є одним найстаріших методів виховання дітей, який застосовували ще наші прабабусі. Такий вплив музики на сон дитини є завжди позитивним. Співання колискової пісні мамою дуже добре відкладається в пам’яті кожної дитини. При цьому дитина не лише заспокоюється і засинає, але й розвивається її слух, відчуття ритму. Дізнайтесь більше із статті: "Музика для сну і розвитку дитини"



 Музика та розвиток - для дітей це практично одне і те ж. Ще будучи у мами всередині, дитина починає сприймати музику і реагувати на неї. Що вже говорити про те, коли діткам впору купувати іграшки! Свою першу мелодію, як правило, малюки слухають, коли над їх ліжечками обертається іграшка з прикріпленими до неї фігурками. Музичні іграшки можуть прищепити дітям любов і інтерес до самих різних занять. Дізнатися більше тут...



Десять заповідей Януша Корчака для батьків

1. Не чекай, що твоя дитина буде такою, як ти, чи такою, як ти хочеш. Допоможи їй стати не тобою, а собою.
2. Не вимагай від дитини плати за все, що ти для неї зробив. Ти дав їй життя, як вона може віддячити тобі? Вона дасть життя іншому, той — третьому, і це незворотний закон вдячності.
3. Не зганяй на дитині свої образи, щоб у старості не їсти гіркий хліб. Бо що посієш, те й зійде.
4. Не стався до проблем дитини зверхньо. Життя дане кожному під силу, і будь упевнений, дитині воно важке не менше, ніж тобі, а може бути, і більше, оскільки у неї немає досвіду.
5. Не принижуй!
6. Не забувай, що найважливіші зустрічі людини — його зустрічі з дітьми. Звертай більше уваги на них — ми ніколи не можемо знати, кого ми зустрічаємо в дитині.
7. Не муч себе, якщо не можеш зробити щось для своєї дитини. Пам’ятай, для дитини зроблено недостатньо, якщо не зроблено все.
8. Дитина — це не тиран, який заволодіває всій твоїм життям, не тільки плід від плоті і крові. Це та дорогоцінна чаша, яку Життя дало тобі на зберігання і розвиток в ньому творчого вогню. Це розкріпачена любов матері і батька, у яких буде рости не “наша”, “своя” дитина, але душа, дана на зберігання.
9. Умій любити чужу дитину. Ніколи не роби чужій те, що не хотів би, щоб робили твоїй.
10. Люби свою дитину будь-якою — неталановитою, невдахою, дорослою. Спілкуючись з нею — радій, бо дитина — це свято, яке поки що з тобою.








Немає коментарів:

Дописати коментар